O spoločnosti

K-FORM s.r.o.

K-FORM s.r.o.

Sortiment aktivít našej firmy je rozsiahly, zahŕňa služby od kovoobrábania až po rezanie laserom alebo plazmou, gravírovanie, ohýbanie hrán, zváranie.

Náš moderný strojový park zaručuje vysoký stupeň presnosti a precíznosti a zaručuje najvyššiu úroveň kvality!

CNC laserové rezanie

V oblasti rezania laserom nemáme v rezaných materiáloch žiadny limit!
Naše stroje umožňujú rezať širokú škálu materiálov. Náš CNC-laser dokáže rezať kovové materiály s hrúbkou až do 25 mm v dokonalej kvalite, ale nerobí nám problém ani rezanie dreva alebo akrylových a plastových materiálov. Sme schopní rezať všetky druhy nekovových materiálov (akrylové materiály, gumené materiály, tkaniny, koža, plast) s vysokou presnosťou.

CNC plazmové rezanie

Naša CNC riadená plazmová rezačka umožňuje rezať aj hrubšie kovové materiály až do hrúbky 16mm!

K-FORM s.r.o.
AKÉ SÚ VÝHODY REZANIE S LASEROM A PLAZMOU?

Najväčšou výhodou rezania laserom je, že vďaka úzkej reznej medzere je výsledkom veľmi kvalitný a presný rezný povrch, takže po rezaní už nie je potrebná dodatočná povrchová úprava.

V prípade plazmového rezania zas je možné rezať materiály automaticky, bez mechanického kontaktu, navyše umožňuje robiť presné a bezchybné rezy aj pri materiáloch väčšej hrúbky.

K-FORM s.r.o.

CNC ohýbanie hrán

Náš CNC-riadený trojosový ohýbací stroj umožňuje ohýbanie materialov hoci aj v dĺžke 3 metrov s najvyššou možnou presnosťou!
Táto moderná technológia umožňuje vytvorenie komponentov so zložitými štruktúrami, ako aj tvorbu nových i najrozličnejších tvarov.

Vďaka našej bohatej sade nástrojov dokážeme ohýbať aj tvary, ktoré vyhovujú aj tým najšpeciálnejším potrebám.

Poskytujeme Vám ohýbania od najjednoduchších riešení až po viacnásobné ohýbania so zložitými, presnými uhlami.

Kovoobrábanie, zváranie

Naša továreň je vybavená najmodernejšími strojmi, naši odborníci s technickými znalosťami a dlhoročnými skúsenosťami vykonávajú vždy precízne a presné zváranie! Počas výrobného procesu kladieme veľký dôraz aj na vysoko kvalitné povrchové úpravy materiálov.

K-FORM s.r.o.
Pokiaľ sa jedná o zváranie kovov a prvkov z nehrdzavejúcej ocele, tak ani v tejto oblasti nepozná naša spoločnosť nemožné.

Nakoľko počas zvárania sa vytvorí nerozdeliteľné, silné spojenie medzi dvoma kovovými materiálmi, vyžaduje si to bezchybnú prácu ale aj estetické spracovanie uspokojujúce všetky potreby, na ktoré tiež kladieme veľký dôraz.